608 576 869 ul. Stawowa 28, 42-700 Lubliniec

Wentylacja, klimatyzacja

Klimatyzacja Lubliniec

Klimatyzacja pozwala na poprawę komfortu pracy, wpływa pozytywnie na samopoczucie, a także pozwala zapewnić odpowiednie warunki składowanym towarom w powierzchniach magazynowych. Klimatyzator służy nie tylko do regulacji temperatury prowadząc do uzyskania komfortu cieplnego. Wskutek równomiernego rozprowadzania świeżego powietrza przyczynia się do poprawy mikroklimatu w pomieszczeniach.

W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji: od pomocy w wyborze optymalnych urządzeń, poprzez montaż klimatyzacji aż po jej serwis.

Klimakonwektor

Klimakonwektor to urządzenie, dzięki któremu możemy utrzymać zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Są więc świetną alternatywą dla tradycyjnych instalacji grzewczych oraz klimatyzatorów ponieważ dzięki nim możemy jednocześnie ogrzewać i schładzać pomieszczenia.
Klimakonwektory zazwyczaj montowane są w budynkach użyteczności publicznej jednak coraz częściej spotkać je można również w budynkach jednorodzinnych.

Odpowiednio dobrana i zamontowana instalacja klimatyzacji czy wentylacji pozwala na minimalizowanie kosztów eksploatacji obiektu jak również zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Dlatego decydując się na założenie tego typu instalacji warto wybrać doświadczonego wykonawcę. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.